SELECT YOUR LANGUAGE   PL | EN | DE | RU

Słup ekskluzywny Chicago

Słup aluminiowy CHICAGO swoją stylistyką nawiązuje do nurtów architektury początku dwudziestego wieku. Konstrukcja nośna wykonana jest z aluminium zdobionego elementami drewna lub z samego aluminium. Słupy aluminiowe doskonale komponują się z przestrzenią miejską, strefą publicznych parków, skwerów, alejek. Słupy dekoracyjne w secesyjnym stylu istotnie przyczyniają się do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery otoczenia.

Cechy:

  • Ekskluzywny i nowoczesny design,
  • Wysokiej jakości aluminium,
  • Możliwość anodowania na wybrany kolor,
  • Możliwość zdobienia drewnem,

Dostępne w wersji wkopywanej i na fundament.Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego: www.oprawyislupy.pl


Jakość naszego aluminium

Aluminiowe rury wykonane są ze specjalnego stopu AlMgSi o podwyższonej sprężystości i wytrzymałości. Trwałość i estetyka powierzchni rur uzyskana jest dzięki procesowi anodowania o minimalnej grubości Al/An 20µm. Grubość ścianek rur od 1,5 – 3,5 mm.

Trzykrotnie lżejsze od stali

Powoduje to możliwość oszczędności przy instalacji słupów oświetleniowych związanych m.in. z:

  • brakiem konieczności użycia ciężkiego sprzętu,
  • tańszym i łatwiejszym transportem,
  • szybszą instalacja słupa aluminiowego.

100% recykling

Aluminium charakteryzuje się możliwością łatwej utylizacji i odzyskania części kosztów zakupu. Surowcem do produkcji słupów aluminiowych dużej mierze jest aluminium pochodzącego z recyklingu.

Trwałość

Słupy oświetleniowe narażone są na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Często pojawia się pytanie: czy podczas silnego wiatru, słup może się złamać? Odpowiedź jest prosta, bowiem zastosowanie aluminium jako podstawowego materiału do budowy słupa pozwala na zminimalizowanie wpływu czynników atmosferycznych.

Aluminium ma właściwości tworzenia powłoki ochronnej na swojej strukturze zewnętrznej, nie wymaga powłoki zabezpieczającej (malowania, cynkowania) jak w przypadku słupów stalowych.

Formy wykończenia

Dostępne są różne formy wykończenia powierzchni aluminiowej. Standardowo słupy aluminiowe są satynowane. Za dopłatą, słupy mogą być malowane na dowolny kolor z palety RAL, lub być anodowane na kolor naturalny-srebrny.

Conchiglia

Prefabrykowane fundamenty betonowe

Symbol produktu
F100/30

Słup może być osadzany na wsporniku wewnętrznym lub zewnętrznym z dostosowaniem do istniejących stóp fundamentowych.

Wszystkie ceny netto. Nie zawierają podatku VAT.

Przykładowe wysięgniki i oprawy współgrające z naszym słupem dedykowane dla staromiejskiej architektury.

Przekrój słupa CHICAGO

Słupy typu CHICAGO o wysokiej estetyce i dużej wytrzymałości, z wysokiej jakości aluminium, w opcji ozdobione listwami z drewna.

Listwy drewniane wykonane są z trwałych i estetycznych gatunków drewna.

Możliwość barwienia drewna.

Podstawa okrągła stalowa

Polecamy

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat słupów oświetleniowych, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Projekt i wykonanie spozycjonowani.pl