SELECT YOUR LANGUAGE   PL | EN | DE | RU

Latarnia segmentowa

Latarnia segmentowa z aluminium to jedno z najtańszych rozwiązań dla branży energetycznej. Latarnie uliczne zbudowane są z dwóch, trzech lub czterech segmentów, co powoduje obniżenie kosztów transportu i umożliwia przewóz całej konstrukcji nawet samochodem osobowym. Latarnie drogowe segmentowe są łatwe w montażu, co w połączeniu z dużymi możliwościami transportowymi sprawia, iż są to produkty idealne na tereny trudnodostępne np. stoki narciarskie. Wysokiej jakości aluminium, użyte przy budowie słupa, można anodować na wybrany kolor z dostępnej w ofercie palety barw.

  • Wysokiej jakości aluminium,
  • Niskie koszty transportu,
  • Łatwy montaż i demontaż,
  • Dostępne w wersji wkopywanej i na fundament,
  • Możliwość anodowania na wybrany kolor.

Ten produkt znajdziesz także w naszym sklepie internetowym: www.oprawyislupy.pl


Anodowane słupy segmentowe z częścią wkopywaną w ziemię

Anodowane słupy segmentowe zbudowane są z dwóch, trzech lub czterech aluminiowych rur cylindrycznych połączonych za pomocą tulei redukcyjnych. Dostępne są w wysokościach od 3,0 do 6,5 [m]. Przystosowane pod oświetlenie parkowe, ogrodowe lub uliczne.

Anodowane słupy segmentowe do montażu na fundamencie

Anodowane słupy segmentowe mocowane na fundamencie są zbudowane z dwóch, trzech lub czterech aluminiowych rur cylindrycznych połączonych za pomocą tulei redukcyjnych. Dostępne są w wysokościach od 3,0 do 6,5 [m]. Przystosowane pod oprawy parkowe, ogrodowe lub uliczne.

Conchiglia

Producent Conchiglia

Latarnie parkowe zbudowane są z aluminiowych anodowanych rur cylindrycznych połączonych za pomocą tulei redukcyjnych.

Możliwość malowania latarni wg palety RAL

Dane techniczne - latarnia segmentowa

Polecamy

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat słupów oświetleniowych, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Projekt i wykonanie spozycjonowani.pl